Warning: The magic method WPML_Absolute_Url_Persisted::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer221072/public_html/autoinstalator/global-metodi.com/wordpress32186/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/url-handling/resolver/wpml-absolute-url-persisted.php on line 30
Konferencja "Neuroefektywni" Lucky Mind - Global Metodi usługi dla HR szkolenia coaching

Konferencja „Neuroefektywni” Lucky Mind

W imieniu Lucky Mind zapraszam na ogólnopolską konferencję naukową której pomysłodawczynią jest Ewy Smagały-Bensz– doskonały psycholog dziecięcy, ekspert i diagnosta zaburzeń rozwoju, a także trener szybkich metod czytania i nauki.

“Neuroefektywni to konferencja popularno-naukowa, która ma na celu propagowanie wiedzy psychologicznej oraz umożliwienie spotkania z praktykami. 

Wydarzenie kierujemy między innymi do rodziców, nauczycieli, terapeutów, edukatorów oraz  specjalistów, którzy pracują w obszarze edukacji i rozwoju poznawczego.

Podczas konferencji Neuroróżnorodni dowiecie się m.in.: jak tworzyć efektywne notatki, organizować czas pracy i dbać o dobrostan psychiczny!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy prywatnie lub zawodowo zainteresowani są tematyką efektywnej nauki.

W dniu konferencji przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje – warsztat technik pamięciowych dla dzieci (online) oraz konkurs dla uczestników. Do zobaczenia online 23 września!”

Partnerem strategicznym konferencji oraz głównym opiekunem merytorycznym jest Katedra Psychologii Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach.

KONFERENCJA CERTYFIKOWANA W TRYBIE ONLINE

OPŁATA ZA UDZIAŁ: 89 ZŁ

zapisy: https://luckymind.pl/step/neuroefektywni/?fbclid=IwAR2ldqnG7pxymPatXRxZtHQZFnItSg9jBLVWQO_mlnlh3eHmYybUgin9BuQ

Zadzwoń do mnie