W imieniu Lucky Mind zapraszam na ogólnopolską konferencję naukową której pomysłodawczynią jest Ewy Smagały-Bensz– doskonały psycholog dziecięcy, ekspert i diagnosta zaburzeń rozwoju, a także trener szybkich metod czytania i nauki.

“Neuroefektywni to konferencja popularno-naukowa, która ma na celu propagowanie wiedzy psychologicznej oraz umożliwienie spotkania z praktykami.

Wydarzenie kierujemy między innymi do rodziców, nauczycieli, terapeutów, edukatorów oraz specjalistów, którzy pracują w obszarze edukacji i rozwoju poznawczego.

Podczas konferencji Neuroróżnorodni dowiecie się m.in.: jak tworzyć efektywne notatki, organizować czas pracy i dbać o dobrostan psychiczny!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy prywatnie lub zawodowo zainteresowani są tematyką efektywnej nauki.

W dniu konferencji przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje – warsztat technik pamięciowych dla dzieci (online) oraz konkurs dla uczestników. Do zobaczenia online 23 września!”

Partnerem strategicznym konferencji oraz głównym opiekunem merytorycznym jest Katedra Psychologii Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach.

KONFERENCJA CERTYFIKOWANA W TRYBIE ONLINE

OPŁATA ZA UDZIAŁ: 89 ZŁ

zapisy: https://luckymind.pl/step/neuroefektywni/?fbclid=IwAR2ldqnG7pxymPatXRxZtHQZFnItSg9jBLVWQO_mlnlh3eHmYybUgin9BuQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

pl_PLPolish