Kinga Kuberek

 

 

Od ponad 20 lat jestem czynnie związana z biznesem, w tym międzynarodowym. Pracowałam w korporacjach w kraju i za granicą. Dziś, w ramach własnej firmy, nadal współpracuję z przedsiębiorstwami w obszarze doradztwa oraz negocjacji umów międzynarodowych, prowadzenia przetargów, czy reprezentowania zagranicznych podmiotów w Polsce. Mam stały kontakt z tym co dzieje się w biznesie, a to istotne w pracy z klientami w coachingu, mentoringu, czy prowadzeniu szkoleń.

Jestem dyplomowanym coachem, ukończyłam studia w tym zakresie na Uniwersytecie SWPS, należę do Izby Coachingu i pracuję według kodeksu etycznego Izby. Ukończyłam również kurs w zakresie konsultacji kryzysowych w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu oraz szkolenie 1 stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( TSR) którą stosuje w pracy coachingowej.

Swoją wiedzą praktyczną i teoretyczną dzielę się pracując z przedsiębiorcami i menadżerami firm, prowadzę szkolenia dla firm, współpracuję z uczelniami wyższymi.

Jestem pragmatyczna, cenię naturalność i otwartość i tacy też klienci do mnie trafiają.

Wierzę, że życie zawodowe łączy się z prywatnym, z moimi klientami rozmawiam o ich wartościach i przekonaniach, bo to stanowi trzon zmian.

 

https://dobrycoach.pl/coach/kinga-kuberek

 

Zapraszam do współpracy.

global@global-metodi.com

+48 513 96 18 08


ROZWIŃ ZE MNĄ SIEBIE, SWOJĄ FIRMĘ I PRACOWNIKÓW


 

Polityka prywatności

 

Zadzwoń do mnie