O mnie

Trochę więcej o mnie

Z doświadczeniem kilkunastu lat pracy dla międzynarodowych korporacjach w różnych obszarach i krajach, od 2016 prowadzę własną firmę szkoleniową Global-Metodi. Jestem przede wszystkim praktykiem i realistką. Specjalizuję się w obszarach komunikacji szeroko rozumianej, budowaniu zespołów i ich wzmacnianiu, pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z klientami, w tym negocjacjach międzynarodowych. Szkolę z efektywności osobistej i kompetencji managerskich.

Ciekawość i fascynacja człowiekiem poprowadziły mnie w stronę coachingu i psychologii. Dziś wspieram moich klientów również jako coach ( zmiana pracy osoby 45+, rozwoju, biznesu). Specjalizuję się w obszarze kryzysu psychologicznego -pracuję jako konsultant i coach kryzysowy z osobami które z jakiś powodów nie potrafią poradzić sobie z aktualną sytuacją.

Bardzo cenię prawdomówność i autentyczność. W pracy z klientami korzystam z wiedzy z zakresu terapii TSR, terapii schematów i TPB.

W mojej pracy łączę twarde kwalifikacje zarządcze, organizacyjne i projektowe z miękkimi kompetencjami w zakresie psychologii człowieka i organizacji.

TEMATYKA

Tematy w jakich się specjalizuję

O mnie

pl_PLPolish