O mnie

Dziękuję że do mnie trafiłeś.

Od ponad 18 lat jestem czynnie związana  z biznesem, w tym międzynarodowym. Pracowałam w korporacjach w kraju i za granicą. Dziś, w ramach własnej firmy, nadal współpracuję z przedsiębiorstwami w obszarze doradztwa  oraz negocjacji umów międzynarodowych, prowadzenia przetargów, czy reprezentowania zagranicznych podmiotów w Polsce. Mam stały kontakt z tym co dzieje się w biznesie, a to istotne w pracy  z klientami  w coachingu, mentoringu czy prowadzeniu szkoleń.

Należę do Izb Przemysłowo-Handlowych w Katowicach ( RIG) i Bytomiu, gdzie w ramach tej działalności spotykam się z przedsiębiorcami dyskutując i szukając rozwiązań na aktualne problemy prowadzenia firm.

Jestem  dyplomowanym coachem, ukończyłam studia w tym zakresie na Uniwersytecie SWPS, należę do Izby Coachingu i pracuję według kodeksu etycznego Izby. Ukończyłam również kurs w zakresie konsultacji kryzysowych w  Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu oraz  szkolenie 1 stopnia
Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( TSR) którą stosuje w pracy coachingowej.

Swoją wiedzą praktyczną i teoretyczną dzielę się  pracując z przedsiębiorcami i menadżerami firm, prowadzę szkolenia dla firm, współpracuję z uczelniami wyższymi.

Jestem pragmatyczna, cenię naturalność i otwartość i tacy też  klienci do mnie trafiają.

Wierzę, że życie zawodowe łączy się z prywatnym, z moimi klientami rozmawiam o ich wartościach i przekonaniach, bo to stanowi trzon zmian.

 

Jestem coachem ludzi przedsiębiorczych i wspieram kobiety biznesu, udzielam pierwszej pomocy  psychologicznej w kryzysie

 


JEŚLI POTRZEBUJESZ WSPARCIA I ZMIANY W ŻYCIU – DOBRZE TRAFIŁEŚ ! 


 

KLIENCI O MNIE:

Polecam pogłębianie kompetencji i samoświadomości z Kingą. Podczas sesji można się nauczyć jak inaczej spojrzeć na ludzi, zadania i samego siebie. Nie jest to tylko teoria sama w sobie. Wszystko można w sposób bardzo łatwy wykorzystać w praktyce. Kinga zaraża optymizmem. Polecam każdemu.

9 kwietnia 2021 Magda – Z-ca Dyrektora Marketingu

Z Kingą współpracuję od września w ramach executive coaching. Po tym czasie widzę ogromne efekty pracy. Oprócz zmiany w stylu zarządzania podległym zespołem, przeszłam niesamowitą metamorfozę. Polecam jej osobę, która oprócz wiedzy praktycznej i teoretycznej emanuje radością i potrafi inspirować.

8 stycznia 2021 Karolina – Dyrektor Pionu

Pani Kinga potrafi słuchać ….. w sposób subtelny a zarazem wprost, trafia w punkt problemu. Dzięki jej sesjom,poznałam siebie i uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne. Dziś wiem jak reagować na to co przynosi nam życie, wiem jak przygotować się do trudnych decyzji – dziś już to wiem naszczeście ! Nasze spotkania oceniam jako cudowne doświadczenie, Które pozostanie ze mną na długo. Cieszę się, że postawiłam na siebie i podjęłam się pracy z panią Kingą. Dziś jestem już w innym miejscu chyba takim, w którym podświadomie zawsze chciałam być – dziękuje Pani Kingo

6 lipca 2020 Agnieszka – Właściciel salonu kosmetycznego

Znakomity coaching indywidualny, który pomógł mi nabrać dystansu do pewnych sfer swojego życia, uruchomił do działania i przybliżył do realizacji moich celów. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, prowadzone z zaangażowaniem, w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Szeroka wiedza poparta doświadczeniem, a także wysoka kultura osobista i otwartość, były bardzo pomocne podczas sesji i pozwoliły mi czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pobudzały do przemyśleń. Po każdej sesji czułam niesamowity przypływ energii i wiarę w zmianę, która się dokonywała. Z pełną odpowiedzialnością polecam Kingę jako profesjonalnego coacha i dziękuję za bogate oraz rozwijające spotkanie.

20 maja 2020 Paulina – Commercial Manager

KINGA dzięki za czas spędzony podczas naszych kllku sesji. Duże plusy za : -ustalenie priorytetów -wejrzenie we własne potrzeby -znalezienie czasu na własne pasję i radości dnia codziennego -zawodowe rozeznanie co sprawia satysfakcję w pracy,co mnie motywuje, co lubię w mojej pracy. -uświadomienie sobie swoich mocnych stron i praca nad słabszymi Należysz to tych nielicznych ludzi, którzy w swojej pracy są na właściwym miejscu i którym ta praca sprawia autentyczną przyjemność, a Twoi klienci to czują i tym łatwiej dokonują zmian w swoim życiu. Powodzenia w pomaganiu innym.

20 maja 2020 Marta – Kontroler finansowy

Znakomite sesje, zmieniły mi pogląd na ludzi i życie. Już po pierwszych spotkaniach zauważyłem w sobie duże zmiany w podejściu do życia prywatnego i służbowego. Mimo zakończonych sesji wciąż mam dobry kontakt i chętnie rozmawiam. Warto się otworzyć przed coachem bo się więcej otrzyma w zamian !!!

8 maja 2020 Marcin – Właściciel firmy handlowej

Skorzystałam z 10 sesji, które uświadomiły mi co dla mnie w życiu jest najważniejsze. Nauczyłam się być prawdziwym menagerem we własnej firmie oraz poprawiłam relacje rodzinne. Potrafię zachować równowagę w każdej dziedzinie życia. Pracuje nadal nad asertywnością.

28 kwietnia 2020 Ewa – Właściciel salonu kosmetycznego.

 

Zapraszam na nasz profil na FB https://www.facebook.com/globalmetodi

 

Polityka prywatności

 

Zadzwoń do mnie