adminBez komentarza

Żyjemy w świecie VUCA. Wymagania jakie stawia nam życie i praca zmieniają się z prędkością światła. Nowe umiejętności, kompetencje, wiedza, a do tego szybkość zmian sprawiają że zaczynamy odczuwać stres i obawy czy sprostamy. Do tego praca w zespołach rozproszonych i samo jej tempo nie pomaga w budowaniu relacji i rujnują nasze poczucie stabilności i wartości.

Cykl warsztatów dla firm: kompetencje przyszłości to nie klasyczne szkolenie, a bardzo twórcze spotkania warsztatowe podczas których kolejno uczymy się lub wzmacniamy:

-umiejętność krytycznego myślenia ( wnioskowanie, zadawanie pytań, obiektywna ocena)

-rozwijamy kreatywność ( otwarte i twórcze myślenie, pomysły)

-Komunikacja ( style rozmowy, zadawanie pytań, dyskusje, uczymy się dotrzeć i rozmawiać z każdym typem osobowości )

-współpraca ( budowanie relacji, wspólny cel, przekonania na temat innych, pozbywamy się uprzedzeń i ograniczeń które utrudniają budowę zespołu)

-rozwiązywanie problemów ( twórcze podejście do pracy kiedy pojawiają się przeszkody, negocjacje, konflikty i emocje. Praca ze stresem i emocjami)

 

Warsztaty podzielone są na moduły, a każdy moduł może trwać od 3h do 7h- w zależności od zakresu i ilości zadań i ćwiczeń jakie chcemy przerobić.

 

95% to super zadania które wzmacniają też relacje w zespole i odprężają, a przy okazji zdobywamy ważne umiejętności praktyczne.

Możemy popracować tez zdalnie, choć większy efekt jest gdy pracujemy stacjonarnie. Efekty są szybko widoczne- bo pracownicy:

– dobrze się bawią i mają super integrację

– uczą się współpracy i nawiązują relacje

– uczą się w praktyce myśleć krytycznie, działać kreatywnie, rozmawiać i współpracować, rozwiązywać problemy

– uczą się jak poradzić sobie ze stresem i emocjami

– zaczynają wierzyć w siebie i budują swoją sprawczość budują motywacje wewnętrzną i uczą się widzieć sens w tym co robią.

 

Wy, drodzy HR Managerowie dostajecie również narzędzia jak pracować z waszymi zespołami już po zakończeniu warsztatów.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

pl_PLPolish