KingaBez komentarza

Już w przyszłym tygodniu, 10 kwietnia zapraszam wszystkich na otwarte webinarium pt: MOC POZYTYWNEGO KOMUNIKATU- jaka semantyka buduje przyjazne środowisko pracy, który  organizujemy wraz z warszawską firmą szkoleniową Human Skills.

Podczas godzinnego webinarium opowiem o  tym jak świadomym mówieniem budować pozytywne środowisko pracy, w którym przebywamy średnio ponad 1/3 swojego życia. Przyjrzymy się zwrotom i słowom które najczęściej nieświadomie:
❌ tłumią poczucie własnej wartości
❌ zabijają motywacje
❌ niszczą relacje

Poznamy sposoby jak rozmawiać aby zbudować stabilny, zmotywowany i zaangażowany zespół który lubi ze sobą przebywać, a w praktyce działa efektywnie.

Dlaczego taki akurat temat?   Bo:

  • jednym z najlepszych czynników motywujących i przyciągających do naszych firm pracowników jest  ATMOSFERA PRACY
  • atmosferę budujemy między innymi dbałością o siebie na wzajem, słowem i postawą
  • umiejętna komunikacja w firmie to najtańszy dla pracodawcy czynnik generujący pozytywne postawy i dobrą współpracę, efektywność-> zyski firmy
  • komunikację stosujemy przy: delegowaniu i  rozdzielaniu zadań, udzielaniu informacji zwrotnej, dyskusjach- miejmy nadzieję zazwyczaj merytorycznych i konstruktywnych- na spotkaniach wewnątrz firmy, z klientem, w korespondencji mailowej i rozmowach telefonicznych lub bezpośrednich. Dobre praktyki przenosimy na grunt prywatny. Warto się zatem jej  nauczyć i  mówić świadomie!

Zapraszam  10 kwietnia 2024 o 12.00-13.00

Link do zapisów: https://humanskills2020.clickmeeting.com/moc-pozytywnego-komunikatu/register

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

pl_PLPolish